top of page
ilustrační ikona
ilustrační ikona
ilustrační ikona

JSME TÝM
LIDÍ, KTEŘÍ ŽIJÍ
MEZI VÁMI

ilustrační ikona
ilustrační ikona
ilustrační ikona

Moravská Třebová je mým rodným městem a mou srdeční záležitostí je region Moravskotřebovska a Jevíčska. Tato nejvýchodnější část Pardubického kraje je mým domovem.

 

Po studiu na Střední průmyslové škole železniční v České Třebové jsem více než 20 let pracoval jako OSVČ. Před pěti lety jsem se vrátil ke své původní profesi. Přes pozice strojvedoucího a strojmistra jsem postupnými kroky došel až k současné funkci přednosty depa v České Třebové.

 

Nerad zůstávám s rukama v klíně. Není mi lhostejné město, region a kraj, ve kterém žiji. Proto jsem zastupitelem, předsedou tělovýchovné jednoty a kandiduji v krajských volbách.

 

Předsednictví ve sportovní organizaci, která je jednou z největších v Pardubickém kraji, je pro mě nejen prací, ale i koníčkem. Za úspěch tohoto počínání považuji současný návrat dětí ke sportu a spokojenost rodičů s činností sportovních oddílů.

 

Aktivně se podílím na tom, aby náš kraj byl prosperující, a aby se nám v něm všem dobře žilo.  Pardubický kraj je úžasné místo k životu. Je pro mě důležité, aby se rozvíjel strategicky s ohledem na budoucnost dalších generací, aby byl bezpečný, šetrný k životnímu prostředí, byl místem kvalitního školství, sportu i kultury. Společně pro nás všechny, naše děti a budoucnost.

Ladislav WEINLICH

přednosta lokomotivního depa Česká Třebová, předseda TJ Slovan Moravská Třebová

Kandiduji za Moravskotřebovsko a Jevíčsko

V našem kraji žije mnoho silných osobností zkušených a znalých svého oboru, mnohdy s jeho přesahem. Ne vždy se na všem shodneme, ale jedno máme společné, a to je cíl - prosperující kraj. Kraj, kde se dobře žije i pracuje. Kraj, kde budoucnost není v mlze, ale má konkrétní obrysy utvářené prací lidí, kteří se nebojí vystoupit ze své komfortní zóny. A jak tuto myšlenku více upevnit? No přece spojením sil k dosažení společného cíle. My v různorodosti nevidíme slabinu. Naopak v ní vidíme potenciál k vzájemnému rozvoji.

PROČ vzniklo 3PK?

Jsme uskupení místních, navzájem spolupracujících osobností se zkušenostmi a znalostí svého oboru lokálního charakteru s krajským přesahem.

KDO jsme?

Rozhodli jsme se vystoupit z naší komfortní zóny a již několik let, na základě našich schopností a zkušeností, rozvíjíme naši obec, město, okres, kraj.

CO děláme?

Buďte informovaní o aktuálním dění ohledně 3PK přímo do Vašeho e-mailu. Newsletter můžete kdykoliv zase odhlásit pomocí odkazu v něm.

Mějte informace z první ruky

bottom of page