top of page
MUDr. Josef Hájek
ilustrační ikona
ilustrační ikona
ilustrační ikona

JSME TÝM
LIDÍ, KTEŘÍ ŽIJÍ
MEZI VÁMI

ilustrační ikona
ilustrační ikona
ilustrační ikona

Narodil jsem se před 55 lety v Ústí nad Orlicí, kde spolu s manželkou a dvěma syny žiji a pracuji dodnes. Jako lékař a primář ORL oddělení působím ve zdejší nemocnici již od roku 1993, a tak mohu každý den sledovat proměny, kterými prochází. Většina pavilonů je nyní opravená a zateplená, pacientům se dostává daleko většího komfortu nejen díky kvalitnímu personálu, ale také moderním přístrojům. Významným milníkem pro naši nemocnici byla vybudování centrálního urgentního příjmu, který posunul medicínu do 21. století. Společně s kolegy se snažíme pacientům v celé naší spádové oblasti poskytovat co nejlepší možnou zdravotní péči.

 

Abychom i nadále byli schopni sledovat nejnovější trendy a postupy v našem oboru, je nutné se trvale vzdělávat a dále angažovat. Proto jsem také členem zdravotního výboru krajského zastupitelstva, a jsem také předsedou dozorčí rady společnosti Nemocnice Pardubického kraje, a.s. Jsem si plně vědom i toho, že nemocniční péče sebou nese i nemalé provozní a investiční náklady. To je také důvod, proč jsem členem správní rady Nadačního fondu S námi je tu lépe!, který finančně podporuje významné projekty v naší nemocnici. Všichni dárci, mezi které patří obce, firmy, ale i jednotliví občané, si zaslouží poděkování nejen nás lékařů, ale i od samotných pacientů.

 

Mimo práci, v rámci volného času, kterého mi však mnoho nezbývá, se zajímám o historii, věnuji se cyklistice, rád cestuji a občas si najdu čas na golf s přáteli.

MUDr. Josef HÁJEK

lékař, primář ORL oddělení Orlickoústecké nemocnice

Kandiduji za Orlickoústecko

V našem kraji žije mnoho silných osobností zkušených a znalých svého oboru, mnohdy s jeho přesahem. Ne vždy se na všem shodneme, ale jedno máme společné, a to je cíl - prosperující kraj. Kraj, kde se dobře žije i pracuje. Kraj, kde budoucnost není v mlze, ale má konkrétní obrysy utvářené prací lidí, kteří se nebojí vystoupit ze své komfortní zóny. A jak tuto myšlenku více upevnit? No přece spojením sil k dosažení společného cíle. My v různorodosti nevidíme slabinu. Naopak v ní vidíme potenciál k vzájemnému rozvoji.

PROČ vzniklo 3PK?

Jsme uskupení místních, navzájem spolupracujících osobností se zkušenostmi a znalostí svého oboru lokálního charakteru s krajským přesahem.

KDO jsme?

Rozhodli jsme se vystoupit z naší komfortní zóny a již několik let, na základě našich schopností a zkušeností, rozvíjíme naši obec, město, okres, kraj.

CO děláme?

Buďte informovaní o aktuálním dění ohledně 3PK přímo do Vašeho e-mailu. Newsletter můžete kdykoliv zase odhlásit pomocí odkazu v něm.

Mějte informace z první ruky

bottom of page