top of page
ilustrační ikona

JSME TÝM
LIDÍ, KTEŘÍ ŽIJÍ
MEZI VÁMI

ilustrační ikona
ilustrační ikona
ilustrační ikona

Je mi 46 let. S manželkou Danou, se kterou jsem 23 šťastně ženatý, máme tři děti Kateřinu, Kristinu a Honzíka. Žiji v malebné obci Přívrat nedaleko České Třebové, ke kterému mě pojí několikagenerační kořeny. V roce 2002 jsem vystudoval Elektrotechnickou fakultu na ČVUT v Praze. Od roku 2000 jsem nabíral pracovní a životní zkušenosti postupně v Praze, Vysokém Mýtě a Pardubicích. V současné době jsem zaměstnán v Zemědělském družstvu se sídlem ve Sloupnici na pozici ředitele pro rostlinnou výrobu a mechanizaci. Od roku 2006 jsem zastupitelem Přívratu, kde jsem se v roce 2010 stal neuvolněným starostou, což znamená, že funkci vykonávám ve svém volném čase vedle civilního zaměstnání, což není snadné a smekám před všemi starosty, kteří obětují svůj volný čas pro rozvoj své obce.

Po celou dobu starostování v naší obci se ji snažím vést tak, abych podporoval neustálý rozvoj vesnice naší velikosti. Důraz kladu na soudržnost, pospolitost a hrdost obyvatel na to kde a jak žijí. Mým cílem je, aby se naše děti do Přívratu vraceli, zakládali zde rodiny tak jako generace moje a našich rodičů. K tomu se jim – našim budoucím generacím - snažím vytrvalým rozvojem a inovacemi vytvořit podmínky.

Ing. Jan STRÁNSKÝ

starosta Přívratu

Kandiduji za Českotřebovsko

V našem kraji žije mnoho silných osobností zkušených a znalých svého oboru, mnohdy s jeho přesahem. Ne vždy se na všem shodneme, ale jedno máme společné, a to je cíl - prosperující kraj. Kraj, kde se dobře žije i pracuje. Kraj, kde budoucnost není v mlze, ale má konkrétní obrysy utvářené prací lidí, kteří se nebojí vystoupit ze své komfortní zóny. A jak tuto myšlenku více upevnit? No přece spojením sil k dosažení společného cíle. My v různorodosti nevidíme slabinu. Naopak v ní vidíme potenciál k vzájemnému rozvoji.

PROČ vzniklo 3PK?

Jsme uskupení místních, navzájem spolupracujících osobností se zkušenostmi a znalostí svého oboru lokálního charakteru s krajským přesahem.

KDO jsme?

Rozhodli jsme se vystoupit z naší komfortní zóny a již několik let, na základě našich schopností a zkušeností, rozvíjíme naši obec, město, okres, kraj.

CO děláme?

Buďte informovaní o aktuálním dění ohledně 3PK přímo do Vašeho e-mailu. Newsletter můžete kdykoliv zase odhlásit pomocí odkazu v něm.

Mějte informace z první ruky

bottom of page