top of page
Ing. Jan Ropek
ilustrační kresba
ilustrační kresba
ilustrační kresba

JSME TÝM
LIDÍ, KTEŘÍ ŽIJÍ
MEZI VÁMI

ilustrační kresba
ilustrační kresba
ilustrační kresba

Narodil jsem se před 37 lety ve Vysokém Mýtě, pocházím z Chocně. Vystudoval jsem Fakultu stavební Vysokého učení technického v Brně. Po studiích jsem krátce žil v Kanadě. Po svém návratu jsem spoluzaložil kancelář pro projektování dopravních staveb a firmu na renovaci historického nábytku. V roce 2018 jsem se na kandidátce uskupení Živá Choceň stal starostou našeho města, protože jsem cítil, že potřebuje významný impuls pro svůj další rozvoj. Po čtyřech letech jsem se rozhodl, že budu pro naše město pracovat z pozice neuvolněného místostarosty tak, abych se mohl více věnovat své odborné profesi a především čerstvě založené rodině.

 

Jelikož považuji za důležité, aby se náš kraj v oblasti dopravy rozvíjel v souladu s moderními trendy a principy udržitelnosti, rozhodl jsem se podpořit tým 3PK Pro prosperující Pardubický kraj. Chtěl bych přispět také k tomu, aby náš kraj své zájmy prosazoval sebevědomě, ale přitom s neodmyslitelným respektem vůči představitelům měst a obcí. Rozvoj kraje musí vycházet ze souladu mezi představiteli kraje a představiteli obcí a měst. Diskuze a různé názory k tomu patří, ale to mi ani přes svá úskalí není cizí.


Ing. Jan ROPEK

místostarosta Chocně, dopravní inženýr

Kandiduji za Vysokomýtsko a Choceňsko

V našem kraji žije mnoho silných osobností zkušených a znalých svého oboru, mnohdy s jeho přesahem. Ne vždy se na všem shodneme, ale jedno máme společné, a to je cíl - prosperující kraj. Kraj, kde se dobře žije i pracuje. Kraj, kde budoucnost není v mlze, ale má konkrétní obrysy utvářené prací lidí, kteří se nebojí vystoupit ze své komfortní zóny. A jak tuto myšlenku více upevnit? No přece spojením sil k dosažení společného cíle. My v různorodosti nevidíme slabinu. Naopak v ní vidíme potenciál k vzájemnému rozvoji.

PROČ vzniklo 3PK?

Jsme uskupení místních, navzájem spolupracujících osobností se zkušenostmi a znalostí svého oboru lokálního charakteru s krajským přesahem.

KDO jsme?

Rozhodli jsme se vystoupit z naší komfortní zóny a již několik let, na základě našich schopností a zkušeností, rozvíjíme naši obec, město, okres, kraj.

CO děláme?

Buďte informovaní o aktuálním dění ohledně 3PK přímo do Vašeho e-mailu. Newsletter můžete kdykoliv zase odhlásit pomocí odkazu v něm.

Mějte informace z první ruky

bottom of page