top of page
ilustrační ikona

JSME TÝM
LIDÍ, KTEŘÍ ŽIJÍ
MEZI VÁMI

ilustrační ikona
ilustrační ikona
ilustrační ikona

Je mi 46 let, jsem ženatý a mám tři děti. Od narození žiji v Proseči. Vystudoval jsem na Provozně-ekonomické fakultě České zemědělské univerzity v Praze, obor Veřejná správa a regionální rozvoj. Před vstupem do komunální politiky jsem 11 let podnikal. Od roku 2010 až do dnešních dnů jsem starostou města Proseč a předsedou Mikroregionu Maštale sdružujícího 12 obcí ve třech okresech. 

 

Za dobu mého působení v čele města jsem poznal, že funkce komunálního politika není snadná, ale práce pro město a náš region mě baví, dělám ji ze srdce rád a svými zkušenostmi a znalostmi bych rád pomohl také našemu kraji.

 

Mou prioritou je rozvoj venkovských oblastí a zmírnění vylidňování venkova v návaznosti na zachování a rozvoj dalších služeb pro občany. Cílem je, aby Pardubický kraj byla dobrá adresa a dobré místo pro život.

Ing. Jan MACHÁČEK

starosta Proseče

Kandiduji za Prosečko

V našem kraji žije mnoho silných osobností zkušených a znalých svého oboru, mnohdy s jeho přesahem. Ne vždy se na všem shodneme, ale jedno máme společné, a to je cíl - prosperující kraj. Kraj, kde se dobře žije i pracuje. Kraj, kde budoucnost není v mlze, ale má konkrétní obrysy utvářené prací lidí, kteří se nebojí vystoupit ze své komfortní zóny. A jak tuto myšlenku více upevnit? No přece spojením sil k dosažení společného cíle. My v různorodosti nevidíme slabinu. Naopak v ní vidíme potenciál k vzájemnému rozvoji.

PROČ vzniklo 3PK?

Jsme uskupení místních, navzájem spolupracujících osobností se zkušenostmi a znalostí svého oboru lokálního charakteru s krajským přesahem.

KDO jsme?

Rozhodli jsme se vystoupit z naší komfortní zóny a již několik let, na základě našich schopností a zkušeností, rozvíjíme naši obec, město, okres, kraj.

CO děláme?

Buďte informovaní o aktuálním dění ohledně 3PK přímo do Vašeho e-mailu. Newsletter můžete kdykoliv zase odhlásit pomocí odkazu v něm.

Mějte informace z první ruky

bottom of page