top of page

KDO JSME?

Jsme uskupení místních, navzájem spolupracujících osobností se zkušenostmi a znalostí svého oboru lokálního charakteru s krajským přesahem.

CO DĚLÁME?

Rozhodli jsme se vystoupit z naší komfortní zóny a již několik let, na základě našich schopností a zkušeností, rozvíjíme naši obec, město, okres, kraj.

Mějte informace z první ruky

Děkujeme za Váš zájem!

Buďte informovaní o aktuálním dění ohledně 3PK přímo do Vašeho e-mailu. Newsletter můžete kdykoliv zase odhlásit pomocí odkazu v něm.

Sledujte nás
na Facebooku

Kdo jsou 3PK

Jsme koalice vzniklá spojením sil osobností z České strany sociálně demokratické a politického hnutí Společně pro kraj.

Jsme tým lidí, kteří společně táhnou za jeden provaz.

blob_o_nas.png
logo_cssd.png
sprok-logo.png
logo_3pk_2021-01.png

+

=

Nejsme nová politická strana,

ale spojuje nás společná myšlenka

Pro prosperující Pardubický kraj.

O nás

Projekt vznikl v průběhu roku 2019 na základě setkávání a řešení konkrétních problémů starostů měst a obcí, představitelů celé řady spolků a organizací s hejtmanem Pardubického kraje Martinem Netolickým. Z těchto debat vznikla myšlenka na spojení sil kandidátů České strany sociálně demokratické, hnutí Společně pro kraj a nezávislých osobností z celého regionu. V našem kraji totiž žije mnoho silných, zkušených osobností znalých svého oboru, mnohdy s jeho přesahem. Celý tým je sestavený na reálných výsledcích úspěšných lidí, kteří pracují od Přelouče až po Jevíčko a jsou ve svém okolí známí a uznávaní.

 

Ne vždy se na všem shodneme, ale jedno máme společné, a to je cíl - prosperující kraj. Kraj, kde se dobře žije i pracuje. Kraj, kde budoucnost není v mlze, ale má konkrétní obrysy utvářené prací lidí, kteří se nebojí vystoupit ze své komfortní zóny. A jak tuto myšlenku více upevnit? No přece spojením sil k dosažení společného cíle. My v různorodosti nevidíme slabinu. Naopak v ní vidíme potenciál k vzájemnému rozvoji, potenciál Pro prosperující Pardubický kraj.

bottom of page