top of page
vrstevnice.png
Ninger flat NK7_8259.png
doplnkove_prvky.png

JEDEN DRUHÉMU OPOROU JAKO

NA OPERAČNÍM 
SÁLE

MUDr. Vladímír Ninger, Ph.D.

primář a náměstek generálního ředitele Nemocnice Pardubického kraje a.s.

Narodil jsem se před 56 lety v Havlíčkově Brodě, avšak doma jsem v Pardubicích. Jsem ženatý a mám dvě děti. Po dokončení pardubického gymnázia jsem nastoupil na Lékařskou fakultu Univerzity Karlovy v Hradci Králové, kterou jsem v roce 1988 úspěšně dokončil a začal pracovat jako lékař na chirurgii nejprve v nemocnici ve Vrchlabí, ze které jsem se v revolučním roce přesunul do Krajské nemocnice Pardubice, kde jsem postupně získal atestaci I. a II. stupně z chirurgie. Má pracovní dráha je kromě nemocnice v Pardubicích také spjata s nemocnicí v Chrudimi, kde jsem působil od roku 2003 na pozici primáře chirurgického oddělení a od roku 2013 ve funkci ředitele a byl jsem součástí změn v našem krajském zdravotnictví. Po vzniku akciové společnosti Nemocnice Pardubického kraje jsem se stal členem představenstva a ředitelem pro zdravotní služby.

Kromě našeho regionu jsem na částečné úvazky působil čtyři roky na chirurgické klinice Fakultní nemocnice Hradec Králové, jezdil jsem operovat na chirurgické a urologické oddělení nemocnice v Kolíně a dosud aktivně působím ve Fakultní Thomayerově nemocnici v Praze. Od roku 2012 jsem členem Výboru České chirurgické společnosti JEP, kde jsem navíc čestným členem, což považuji za velké ocenění své dosavadní práce.
Svými dlouholetými zkušenostmi jsem připraven pomoci v oblasti zdravotnictví, které prošlo v minulých letech mnoha pozitivními změnami, ve kterých chceme pokračovat i nadále.

Čekají nás zásadní investice do zkvalitnění poskytované péče, a to nejen v Pardubické nemocnice, ale také v dalších zdravotnických zařízeních akutní, ale i následné lůžkové péče.

Kandiduji za Pardubicko

Zajímá tě víc? Sleduj mě na Facebooku

pardubice@0,1x.png

Kandiduji za politickou stranu ČSSD

bottom of page