Napsali o nás

Město na Chrudimsku zvládlo povodeň za necelý den. Obchody, restaurace a městská infrastruktura začala normálně fungovat od pondělního dopoledne.

Pětasedmdesát dní trvající nouzový stav zasáhl rovněž do předvolebních kampaní stran a hnutí kandidujících v podzimních krajských volbách. Připouští to i většina lídrů.

Krajští radní v pondělí schválili dotace pro hasiče na pořízení požární techniky a zásahového vybavení v celkové hodnotě téměř 5,5 milionu korun.

Vesnice bez krámu? To si nedokážeme představit, shodují se starostové obcí, ve kterých se daří udržet prodejny. Během karantény, která omezila volný pohyb lidí...

Byla by škoda, aby naše historické stříkačky byly jen zavřené ve zbrojnici a prášilo se na ně, řekli si dobrovolní hasiči z Letohradu – Kunčic a budují hasičské minimuzeum.

Pětasedmdesát dní trvající nouzový stav zasáhl rovněž do předvolebních kampaní stran a hnutí kandidujících v podzimních krajských volbách. Připouští to i většina lídrů.

Na kompenzacích, které vláda naslibovala živnostníkům a firmám, se mají podílet i kraje a obce. Finanční prostředky z...

Letohrad – Stejně jako Pardubický kraj si v letošním roce významné jubileum připomíná také Muzeum řemesel v Letohradě, které je...

Za více jak 50 milionů korun vyroste ještě v letošním roce v Červené Vodě nová multifunkční sportovní hala, která umožní rozšíření sportovní nabídky...

LETOHRAD – Víte, že v jedné z místních částí Letohradu, v Kunčicích, se staví hasičské minimuzeum? Na jeho realizaci finančně přispělo město Letohrad a také Pardubický kraj.

PARDUBICKÝ KRAJ  Rada Pardubického kraje na svém pondělním jednání schválila projektový záměr na stavební úpravy...

Krajští zastupitelé na svém úterním jednání schválili přijetí rámcové smlouvy na úvěr od Evropské investiční banky v hodnotě dvou miliard korun. Tyto prostředky budou využity na financování významných investičních akcí. Mezi ně patří výstavba centrálního urgentního příjmu v Pardubické nemocnici, stavba Nemocnice následné péče, modernizace Winternitzových automatických mlýnů či celá řada silnic...

PARDUBICE – Pardubický kraj dle předchozího příslibu reaguje na uvolnění opatření v oblasti školství, které vejde v platnost v pondělí 11. května.

V rámci pravidelných jednání krizového štábu bylo rozhodnuto o pořízení bezdotykových teploměrů...

Střední průmyslová škola chemická v Pardubicích patřila od počátku koronavirové krize mezi ty nejaktivnější, ...

Ačkoliv česká vláda nakupovala ochranné pomůcky od počátku epidemie koronaviru ze zahraničí, především z Číny, byla by naše země schopná být soběstačná.

Ukazuje se to na široké nabídce firem jen z Pardubického kraje. Ba co víc. Soběstačný by byl dokonce i samotný Pardubický kraj, kdyby byl samostatným státem.

PARDUBICE – Starostové obcí s rozšířenou působností a tajemníci jejich bezpečnostních rad jednali s hejtmanem...

Loňský rok byl pro Správu a údržbu silnic Pardubického kraje z hlediska investic...

Krajské listy.cz zajímalo, jak prožívá tento turbulentní koronavirový čas starosta menšího města…

Přidej se

Pro média

Sleduj nás

Zadavatel: 3PK - Pro prosperující Pardubický kraj

Zpracovatel: feopatito s.r.o.

Všechna práva vyhrazena. Lidový dům, Hybernská 1033/7, 110 00 Praha1, tel: +420 602 536 008