top of page

Brzy se na nás můžete těšit i v dalších městech.

Naše koalice 3PK Pro prosperující Pardubický kraj vznikla jako subjekt, který se poprvé ucházel o hlasy voličů v krajských volbách v roce 2020. Vznikli jsme díky podpoře starostů měst a obcí, zástupců neziskových organizací, spolků a dalších organizací a v krajských volbách jsme uspěli. Jsme regionální uskupení, kterému záleží na rozvoji našeho Pardubického kraje. K tomu, aby prosperoval kraj, je potřeba, aby prosperovali jednotlivé obce a města. Proto jsme se rozhodli, že se společně zapojíme také do komunálních voleb v roce 2022. Ty jsou volbami osobností, volbami konkrétních lidí, kteří chtějí pracovat pro svoji obec či město.

 

Budu rád, pokud dáte důvěru našim kandidátům pod hlavičkou 3PK nebo těm, kteří kandidují s naší podporou. Našim společným cílem je, aby se v našem kraji žilo dobře, a aby spolu obce, města a kraj spolupracovaly. Věřím, že společně se nám to podaří.

458

875

411 884

50,58 %

Počet
zastupitelstev

Voliči

Okrsky

Volební účast

Proč hlasovat
v komunálních volbách

Podpora volební strany

Je-li volič spokojený s činností konkrétní politické strany, ztotožňuje se s jejím programem a kandidátní listina odpovídá jeho představám, podpoří celou kandidátní listinu označením velkého křížku za názvem volební strany. Potom získávají jeho hlas všichni kandidáti navrženého volebního subjektu. Pokud jste s naší prací, programem a kandidáty spokojení, podpořte celou naší kandidátní listinu.

3PKbublina_pod_radnice.png
volebni urna.jpg

Je-li volič spokojený s činností konkrétní politické strany, ztotožňuje se s jejím programem a kandidátní listina odpovídá jeho představám, avšak rád by podpořil některé kandidáty z ostatních volebních stran, může využít svého práva a vedle označení velkým křížkem za  názvem volební strany, může využít malého křížku před jménem konkrétního kandidáta (preferováno může být tolik kandidátů, kolik je voleno členů zastupitelstva).

Podpora volební strany
a některých kandidátů
z ostatních volebních subjektů

Podpora konkrétních kandidátů ze všech volebních stran

Tento způsob hlasování je vhodný pro voliče, který nechce upřednostnit konkrétní volební stranu, ale chce podpořit kandidáty bez ohledu na to, za jakou stranu kandidují. Takto smí označit tolik kandidátů, kolik je voleno členů zastupitelstva. Nerozhoduje politická příslušnost, ale postoj a práce konkrétních lidí.

volby2.jpg
hejtman_kruh_web.png

JUDr. Martin Netolický, Ph.D.

Hejtman Pardubického kraje

Pracujeme pro náš kraj

od Jevíčka po Přelouč

bottom of page