top of page
vrstevnice.png
hajek.png
doplnkove_prvky.png

CHCI POMÁHAT SVÉMU REGIONU NEJEN V BÍLÉM PLÁŠTI 

MUDr. Josef Hájek

primář ORL, Ústí nad Orlicí

Narodil jsem se před 51 lety v Ústí nad Orlicí, kde spolu s manželkou a dvěma syny žiji a pracuji dodnes. Jako lékař a primář ORL oddělení působím ve zdejší nemocnici již od roku 1993, a tak mohu každý den sledovat proměny, kterými prochází. Většina pavilonů je nyní opravená a zateplená, pacientům se dostává daleko většího komfortu nejen díky kvalitnímu personálu, ale také moderním přístrojům. Společně s kolegy se snažíme pacientům v celé naší spádové oblasti poskytovat co nejlepší možnou zdravotní péči.

Abychom i nadále byli schopni sledovat nejnovější trendy a postupy v našem oboru, je nutné se trvale vzdělávat a dále angažovat. Proto jsem také členem zdravotního výboru krajského zastupitelstva, a jsem také zapojen v dozorčí radě společnosti Nemocnice Pardubického kraje, a.s.

Jsem si plně vědom i toho, že nemocniční péče sebou nese i nemalé provozní a investiční náklady. To je také důvod, proč jsem členem správní rady Nadačního fondu S námi je tu lépe!, který finančně podporuje významné projekty v naší nemocnici. Všichni dárci, mezi které patří obce, firmy, ale i jednotliví občané, si zaslouží poděkování nejen nás lékařů, ale i od samotných pacientů.

Mimo práci, v rámci volného času, kterého mi však mnoho nezbývá, se zajímám o historii, věnuji se cyklistice, rád cestuji a občas si najdu čas na golf s přáteli.

Společně s kolegy se snažíme pacientům v celé naší spádové oblasti poskytovat co nejlepší možnou zdravotní péči.

Zajímá tě víc? Sleduj mě na Facebooku

Kandiduji za Orlickoústecko

usti nad orlici@0,1x.png

3 otázky pro mě

1.

Pane doktore, co vás vedlo k tomu, že jste se stal součástí nové volební koalice pro krajské volby

Nechci pouze jako občan a volič přihlížet z tribuny volebnímu klání politických sekretariátů. Chci naopak jako hráč, kandidát, vyjádřit podporu a spolupráci lidem, kteří již v oblasti samosprávného řízení a rozvoje územního celku na různých stupních prokázali svoji odbornost a kvalitu.

2.

Co můžete ze své pozice nabídnout, a to jak samotným voličům, tak celé koalici?

Jednoznačně chci nabídnout své profesní zkušenosti, znalosti a podporu v přípravě a následné realizaci volebního programu, a to nejen v oblasti zdravotnictví. Chci oslovit voliče garancí svého jména. Tak jak mají pacienti důvěru ke svému lékaři, tak by měli mít i důvěru ke svému kandidátovi, kterého volí.

3.

Kdybyste měl uvést jednu oblast, která je pro vás v rámci rozvoje kraje prioritní, která by to byla?

Opravdové “ANO“ rozvoji dostupnosti, rozsahu a kvality zdravotnických služeb v kompetenci kraje. Dále samozřejmě pokračování rozvoje školství a sociální péče, ale také důraz na životní prostředí.

Kandiduji jako nestraník za politickou stranu ČSSD

bottom of page